Mes ❤️ Baltarusiją

Read in English

Palaikydami Baltarusijos piliečius, Linen Couture prisijungia prie gyvosios žmonių grandinės Lietuvoje.

Šis ypatingas renginys skirtas parodyti lietuvių solidarumą su baltarusiais, kurie šiuo periodu kovoja už savo demokratines teises. Laisvės kelias bus formuojamas iš gyvosios žmonių grindinės nuo Vilniaus iki pat Baltarusijos sienos šiandien, sekmadienį, rugpjūčio 23 d., 2020.

Istorija kartojasi

Ši socialinė akcija taip pat mini metines istorinio Baltijos Kelio, kuris įvyko tą pačią dieną, tik 31-ius metus atgal. Nusitęsianti nuo Vilniaus iki Talino, gyvoji grandinė sujungė kartu 2 milijonus žmonių ir nusitęsė 675,5 kilometrus per Estiją, Latviją ir Lietuvą, tuometines Sovietų Sąjungos nares.

Akcijos organizatoriai tikisi 50 tūkstančių žmonių, stojančių petys į petį nuo Katedros Vilniaus širdyje iki pat Baltarusijos sienos šiandien, rugpjūčio 23 d., 19 val. Panašūs renginiai rengiami Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje bei Gruzijije.

Mažas veiksmas dideliam judėjimui

Mes, Linen Couture, padovanojome protestuotojams apie 150 lininių vėliavų, kurias pagaminome su ypatinga meile ir dėmesiu. Vėliava, kurioje raudona juosta įsitaisiusi tarp dviejų baltų, jau ilgą laiką matoma kaip nacionalinis opozijos Lukašenkai simbolis, o dabar iškelta nauja gyvenimui kaip įkvėpimo šaltinis. ❤️🤍❤️

Esame tikri, kad greitai Baltarusijos piliečiai pamatys taikius pokyčius, kurių jie taip nusipelno.

 

Vilniaus savivaldybės solidarumas. Nuotraukos publikuotos Go Vilnius, visą straipsnį skaityti čia. 

 

 

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published